Polska, Medal Powstanie Warszawskie 1944, 1982

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 22:43:00
348802
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Medal Powstanie Warszawskie 1944, 1982, Warszawa, Aw: Leżący powstaniec i sanitariuszka, obok strzelający powstaniec, w tle ruiny, na dole 1.8.1944, Rw: Mur, na którym Orzeł i znak Polski Walczącej, z prawej sygnatura J-markiewicz-n, PTAiN•WARSZAWA•1981, medal projektu Józefa Markiewicza-Nieszcza
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 69.9 mm, 137.54 g, nakład 250 sztuk, odmiana z opaską z AK na ramieniu powstańca
Literatura: Górski 5, MMP 81/419, Paszkowycz 45/81

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 136

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  90 zł
4)  80 zł