Polska, Orzeł jagielloński, pocz. XX wieku

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 22:35:00
348533
Opis: Polska, Orzeł jagielloński, pocz. XX wieku, Orzeł mocowany na agrafkę, na mocowaniu agrafki nabite nieczytelne punce
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro lane, 30.6 x 40.2 mm, 7.22 g
Literatura: jak Zawistowski 425

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 215

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  90 zł
4)  85 zł
5)  80 zł
6)  75 zł
7)  70 zł
8)  65 zł
9)  60 zł