Polska, medal "Na Uwłaszczenie Włościan", 1864

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, medal

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 22:33:40
348529
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II (1855–1881), medal "Na Uwłaszczenie Włościan", 1864, Popiersie Aleksandra II w lewo, niżej sygnatura H. KOԐИНЪ P., ALEXANDER II DEI GRATIA TOTIUS RUSSIÆ IMPERATOR POLONIÆ REX POLONIÆ POPULI BENEFACTOR., na stronie odwrotnej grupa chłopów wokół włościanina, nad którym obraz Matki Bożej, po bokach NA PAMIĄTKĘ / URZĄDZENIA / WŁOŚCIAN - 19 LUTEGO / 2 MARCA / 1864 ROKU, NAJŚWIĘTSZA PANNO CZUWAJ NAD NASZYM CESARZEM, w odcinku sygnatura
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk, 36.6 mm, 17.69 g
Literatura: Diakov 724 (nie notuje w cynku), H-Cz. 6757 (tam w srebrze)

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 278

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  165 zł
4)  145 zł
5)  140 zł
6)  125 zł
7)  90 zł
8)  80 zł