Szwecja, medal nagrodowy Szwedzkiego Związku Łowców, po 1890
Zakończenie: 07-07-2022 22:32:20
349164
Opis: | Szwecja - Oskar II (1872–1907), medal nagrodowy Szwedzkiego Związku Łowców, po 1890, Aw: Głowa władcy w prawo, OSCAR II SVERIGES OCH NORGES KONUNG, Rw: Wieniec dębowy bez inskrypcji w środku, wokoło BELÖNINGS MEDAILLE AF SVENSKA JÄGART FÖRBUNDET STIET · D · 3 · APR · 1830 |
Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 32.6 mm, 17.30 g, miejscowa patyna, lekko przetarty |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 81