Francja, medal upamiętniający zbiórkę pieniędzy na odrestaurowanie pomnika Henryka IV
Zakończenie: 07-07-2022 22:29:00
348758
Opis: | Francja - Ludwik XVIII (1815–1824), medal upamiętniający zbiórkę pieniędzy na odrestaurowanie pomnika Henryka IV, sygnowany GAYRARD, Aw: Popiersia Henryka IV i Ludwika XVIII, HENRI IV – LOUIS XVIII, Rw: Ośmiowierszowy poziomy napis |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 32.5 mm, 20.89 g, uszkodzone obrzeże u dołu, miejscowy, zielonkawy nalot |
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 114