Francja, medal wybity z okazji narodzin Napoleona Franciszka Karola Józefa, 1811

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 22:28:40
348759
Opis: Francja - Napoleon Bonaparte (1804–1815), medal wybity z okazji narodzin Napoleona Franciszka Karola Józefa, 1811, sygnowany ANDRIEU F, Aw: Głowy Napoleona i Marii Luizy w prawo, Rw: Głowa Napoleona Franciszka (syna Napoleona Bonapartego) w lewo i napis wokoło
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 32.4 mm, 20.93 g
Literatura: Slg Julius 2422

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 202

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  270 zł
4)  250 zł
5)  195 zł
6)  190 zł
7)  185 zł
8)  180 zł