Wielka Brytania, farthing, 1826

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 22:25:40
348765
Opis: Wielka Brytania - Jerzy IV (1820–1830), farthing, 1826, Londyn
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: małe uszkodzenia na obrzeżu
Literatura: S. 3825

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 62

1)  18 zł