Węgry, denar, 1526 AV

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Węgry, denar, 1526 AV

Węgry, denar, 1526 AV

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 22:23:20
348672
Opis: Węgry - Ludwik II Jagiellończyk (1516–1526), denar, 1526 AV, Aw: Pięciopolowa tarcza herbowa i napis, Rw: Madonna z Dzieciątkiem, z boku A-V, legenda wokoło
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 15.5 mm, 0.63 g, patyna, ładnie zachowany
Literatura: Huszár 841

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 104

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  50 zł
6)  48 zł