Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1923

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 22:18:40
348178
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1923, Filadelfia, typ Peace
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, 26.74 g, minimalne uszkodzenia obrzeża
Literatura: KM 150

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 115

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  130 zł
4)  125 zł
5)  110 zł
6)  105 zł
7)  90 zł
8)  85 zł
9)  75 zł