Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1921

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 22:18:00
348174
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1921, Filadelfia, typ Morgan
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, 26.74 g, pięknie zachowane, patyna
Literatura: KM 110

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 170

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  155 zł
4)  150 zł
5)  120 zł
6)  110 zł
7)  105 zł
8)  100 zł
9)  90 zł
10)  85 zł
11)  80 zł
12)  75 zł
13)  70 zł
14)  70 zł
15)  60 zł