Republika Południowej Afryki, 5 szylingów, 1957

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 22:17:20
347681
Opis: Republika Południowej Afryki - Elżbieta II (1952–1960), 5 szylingów, 1957, Pretoria
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 500, ok. 28.28 g, uszkodzenia obrzeża, stemple zwykłe
Literatura: KM 52

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 126

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  46 zł
4)  36 zł
5)  34 zł