Niemcy, 3 marki, 1910 A

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, 3 marki, 1910 A

Niemcy, 3 marki, 1910 A

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 22:06:20
347859
Opis: Niemcy - Saksonia-Weimar-Eisenach - Wilhelm Ernest (1901–1918), 3 marki, 1910 A, Berlin, moneta wybita z okazji zaślubin z Feodorą von Sachsen-Meiningen / Auf die Vermählung mit Feodora von Sachsen-Meiningen
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 46, Jaeger 162

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 85

1)  250 zł
2)  250 zł
3)  230 zł
4)  195 zł
5)  190 zł
6)  185 zł