Niemcy, 5 marek, 1907 A
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, 5 marek, 1907 A
Cena wylicytowana: 410 zł
348197
Opis: |
Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 5 marek, 1907 A, Berlin |
Stan zachowania: |
II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
uszkodzenie obrzeża, ale ładne |
AKS 129, Jaeger 104 |
Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 246
1) 410 zł
2) 400 zł
3) 380 zł
4) 340 zł
5) 320 zł
6) 300 zł
7) 300 zł
8) 125 zł
min |