Niemcy, 5 marek, 1907 A

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, 5 marek, 1907 A

Niemcy, 5 marek, 1907 A

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 22:03:40
348197
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 5 marek, 1907 A, Berlin
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie obrzeża, ale ładne
Literatura: AKS 129, Jaeger 104

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 238

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  380 zł
4)  340 zł
5)  320 zł
6)  300 zł
7)  300 zł
8)  125 zł