Niemcy, talar, 1818 A

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, talar, 1818 A

Niemcy, talar, 1818 A

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 21:53:20
347782
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk Wilhelm III (1797–1840), talar, 1818 A, Berlin
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 21.88 g, uszkodzenia tła
Literatura: AKS 13, Davenport 759, Thun 246

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 139

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  95 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  65 zł
8)  50 zł