Niemcy, 1/3 talara, 1772 A

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, 1/3 talara, 1772 A

Niemcy, 1/3 talara, 1772 A

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 21:46:20
348906
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk II (1740–1786), 1/3 talara, 1772 A, Berlin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Olding 75, Schrötter 536

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 50

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  55 zł
4)  50 zł