Niderlandy, 1 gulden, 1864

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niderlandy, 1 gulden, 1864

Niderlandy, 1 gulden, 1864

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 21:37:40
348768
Opis: Niderlandy - Królestwo Niderlandów - Wilhelm III (1849–1890), 1 gulden, 1864, Utrecht
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro próby 945, 9.88 g, miejscowa patyna i rysy
Literatura: KM 93, Schulman 616

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 96

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  60 zł
4)  40 zł
5)  38 zł
6)  36 zł