Francja, 1/3 ecu, 1721 I

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Francja, 1/3 ecu, 1721 I

Francja, 1/3 ecu, 1721 I

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 21:30:40
348939
Opis: Francja - Ludwik XV Ukochany (1715–1774), 1/3 ecu, 1721 I, Limoges
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 8.03 g, patyna
Literatura: Duplessy 1667, Gadoury 306

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 141

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  210 zł
4)  195 zł
5)  185 zł
6)  175 zł
7)  170 zł
8)  160 zł
9)  155 zł
10)  150 zł