Austria, 15 krajcarów, 1694 PM

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 21:22:20
348899
Opis: Austria - Leopold I (1657–1705), 15 krajcarów, 1694 PM, Praga
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, rysa na rewersie, lekko czyszczone
Literatura: Herinek 995

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 135

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  410 zł
4)  300 zł
5)  90 zł