Austria, 15 krajcarów, 1694

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Austria, 15 krajcarów, 1694

Austria, 15 krajcarów, 1694

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 21:22:00
348898
Opis: Austria - Leopold I (1657–1705), 15 krajcarów, 1694, Hall
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: czyszczone, patyna, drobne rysy
Literatura: Herinek 984, M.-T. 773

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 137

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  220 zł
4)  100 zł
5)  65 zł
6)  60 zł