Prusy Książęce (1525–1657), ort, 1623

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 21:19:20
348896
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Jerzy Wilhelm (1619–1640), ort, 1623, Królewiec, popiersie w płaszczu elektorskim i mitrze książęcej, odmiana bez znaku mennicy
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Olding 41c, Shatalin GW23-2, Slg. Marienburg 1437

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 196

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  210 zł
4)  175 zł
5)  160 zł
6)  155 zł
7)  150 zł
8)  110 zł
9)  100 zł
10)  100 zł
11)  90 zł