Polska, 100 złotych, 1974

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 100 złotych, 1974

Polska, 100 złotych, 1974

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 21:08:40
348272
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 100 złotych, 1974, Warszawa, Maria Skłodowska-Curie (mały orzeł), wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 625, nakład: 10.041 sztuk, wybita stemplami lustrzanymi, moneta bez kapsla, jasna patyna
Literatura: Parchimowicz P356a

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 51

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  85 zł