Polska, 200 złotych, 1979

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 200 złotych, 1979

Polska, 200 złotych, 1979

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 20:57:00
348253
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 200 złotych, 1979, Warszawa, Mieszko I (960–992)
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 750, nakład 12.150 sztuk, stemple lustrzane, patyna, moneta bez kapsla
Literatura: Parchimowicz 307

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 142

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  185 zł
4)  125 zł
5)  105 zł
6)  100 zł
7)  80 zł
8)  75 zł