Polska, 1 gulden, 1923

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 1 gulden, 1923

Polska, 1 gulden, 1923

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 20:52:40
349065
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939), 1 gulden, 1923, Utrecht, Koga
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, duży blask menniczy
Literatura: AKS 14, Jaeger D.7, CNG 516, Parchimowicz 61.a

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 273

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  430 zł
4)  420 zł
5)  370 zł
6)  340 zł
7)  330 zł
8)  320 zł
9)  310 zł
10)  310 zł
11)  290 zł
12)  270 zł
13)  270 zł
14)  250 zł
15)  240 zł
16)  230 zł
17)  220 zł
18)  210 zł
19)  200 zł
20)  190 zł
21)  185 zł