Polska, 2 złote, 1925
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 2 złote, 1925
Cena wylicytowana: 310 zł
349061
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 2 złote, 1925, Londyn, popiersie kobiety z kłosami, kropka po dacie |
Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Parchimowicz 109d |
Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 137
1) 310 zł
2) 300 zł
3) 280 zł
4) 260 zł
5) 240 zł
6) 220 zł
7) 210 zł
8) 210 zł
9) 195 zł
10) 185 zł
11) 175 zł
min |