Polska, trojak, 1767 G

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, trojak, 1767 G

Polska, trojak, 1767 G

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 20:39:00
348714
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, trojak, 1767 G, Warszawa, portret władcy z dłuższą szyją
Stan zachowania: IV-, About Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz SAP 8.b, Plage 158, Plage-miedź 220

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 72

1)  20 zł
2)  18 zł