Polska, półzłotek (2 grosze), 1767 FS
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Cena wylicytowana: 28 zł
348711
Opis: |
Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, półzłotek (2 grosze), 1767 FS, Warszawa, tarcza herbowa zwężona u dołu |
Stan zachowania: |
IV, Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Parchimowicz SAP 16.b, Plage 245 |
Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 67
1) 28 zł
2) 26 zł
3) 22 zł
4) 18 zł
min |