Polska, półzłotek (2 grosze), 1767 FS

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 20:38:00
348711
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, półzłotek (2 grosze), 1767 FS, Warszawa, tarcza herbowa zwężona u dołu
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz SAP 16.b, Plage 245

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 65

1)  28 zł
2)  26 zł
3)  22 zł
4)  18 zł