Polska, złotówka, 1793 MV

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, złotówka, 1793 MV

Polska, złotówka, 1793 MV

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 20:37:40
348894
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, złotówka, 1793 MV, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: czyszczona, lekko justowana, miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz SAP 22.g, Plage 301, Berezowski 1.25 zł

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 222

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  280 zł
5)  210 zł
6)  195 zł
7)  175 zł
8)  165 zł
9)  155 zł
10)  150 zł
11)  140 zł
12)  110 zł
13)  105 zł
14)  100 zł
15)  95 zł
16)  90 zł