Polska, złotówka, 1791 EB

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, złotówka, 1791 EB

Polska, złotówka, 1791 EB

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 20:37:00
348884
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, złotówka, 1791 EB, Warszawa
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: czyszczona i lekko justowana, miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz SAP 22.e, Plage 299, Berezowski 1.25 zł

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 188

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  210 zł
4)  200 zł
5)  135 zł
6)  125 zł
7)  115 zł
8)  105 zł
9)  100 zł
10)  95 zł
11)  85 zł
12)  80 zł
13)  75 zł