Polska, naśladownictwo trojaka krakowskiego, 1602
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Cena wylicytowana: 390 zł
349045
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632), naśladownictwo trojaka krakowskiego, 1602, ostatnia cyfra daty w odbiciu lustrzanym |
Stan zachowania: |
II/III, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
miejscowa patyna |
Iger N.02.1.a |
Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 382
1) 390 zł
2) 380 zł
3) 320 zł
4) 300 zł
5) 220 zł
6) 180 zł
7) 150 zł
8) 140 zł
9) 135 zł
10) 130 zł
11) 125 zł
12) 120 zł
min |