Polska, naśladownictwo trojaka olkuskiego, 1596

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 20:28:20
349044
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632), naśladownictwo trojaka olkuskiego, 1596, moneta z napisem GRAS zamiast GROS na rewersie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger - nie notuje (nieco podobny do N.96.1.a)

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 609

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  840 zł
4)  760 zł
5)  140 zł
6)  135 zł
7)  130 zł
8)  125 zł
9)  120 zł