Polska, naśladownictwo trojaka olkuskiego, 1596
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Cena wylicytowana: 920 zł
349044
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632), naśladownictwo trojaka olkuskiego, 1596, moneta z napisem GRAS zamiast GROS na rewersie |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Iger - nie notuje (nieco podobny do N.96.1.a) |
Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 628
1) 920 zł
2) 900 zł
3) 840 zł
4) 760 zł
5) 140 zł
6) 135 zł
7) 130 zł
8) 125 zł
9) 120 zł
min |