Włochy, denar
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Włochy, denar
Cena wylicytowana: 110 zł
348103
Opis: |
Włochy - Pawia - Otto III (983–1002), denar, Aw: Napis OTTO w formie krzyża, …CIVSC, Rw: PA / PA / I, + IMP…O |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro, 17.6 mm, 1.26 g, patyna |
CNI IV 484/35 |
Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 81
1) 110 zł
2) 105 zł
3) 75 zł
min |