Włochy, denar

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Włochy, denar

Włochy, denar

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 20:24:20
348103
Opis: Włochy - Pawia - Otto III (983–1002), denar, Aw: Napis OTTO w formie krzyża, …CIVSC, Rw: PA / PA / I, + IMP…O
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.6 mm, 1.26 g, patyna
Literatura: CNI IV 484/35

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 81

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  75 zł