Niemcy, brakteat
Zakończenie: 07-07-2022 20:21:20
Niemcy, brakteat
348098
Opis: | Niemcy - Wetterau - Münzenberg (miasto) - Werner I von Falkenstein (1271–1303), brakteat, Na łuku ukoronowany władca siedzący na wprost, w rękach trzyma gałązkę palmową i jabłko panowania |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 22.2 mm, 0.60 g, niewielkie wykruszenie kołnierza, patyna |
Literatura: | Slg. Bonhoff 1845 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 91