Niemcy, brakteat

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, brakteat

Niemcy, brakteat

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 20:21:20
348098
Opis: Niemcy - Wetterau - Münzenberg (miasto) - Werner I von Falkenstein (1271–1303), brakteat, Na łuku ukoronowany władca siedzący na wprost, w rękach trzyma gałązkę palmową i jabłko panowania
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 22.2 mm, 0.60 g, niewielkie wykruszenie kołnierza, patyna
Literatura: Slg. Bonhoff 1845

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 85

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  200 zł
4)  120 zł