Niemcy, denar

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, denar

Niemcy, denar

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 20:14:40
348079
Opis: Niemcy - Dolna Lotaryngia - Kolonia- arcybiskupstwo - cesarz Henryk II (1002–1024), denar, Aw: Głowa w prawo, legenda, Rw: S / …IOIO… / A
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 19.1 mm, 1.31 g, patyna, lekko gięty, pęknięcie
Literatura: Illisch I 8.13 (?)

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 122

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  330 zł
4)  210 zł