Niderlandy, denar

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niderlandy, denar

Niderlandy, denar

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 20:13:20
348080
Opis: Niderlandy - Deventer - Konrad II (1024–1039), denar, Deventer, Aw: Brodata ukoronowana głowa na wprost, legenda, Rw: Krzyż, w każdym kącie kulka, legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.5 mm, 1.25 g, patyna, lekko gięty
Literatura: Ilisch I 1.11, Kluge-Salier 103

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 166

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  290 zł
4)  210 zł
5)  145 zł
6)  125 zł
7)  120 zł