Niderlandy, denar, 1014–1024

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niderlandy, denar, 1014–1024

Niderlandy, denar, 1014–1024

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 20:13:00
348092
Opis: Niderlandy - Deventer - Henryk II (1002–1024), denar, 1014–1024, Deventer, Aw: Popiersie w lewo, z bujną fryzurą, legenda, Rw: Krzyż, w kątach po pierścieniu, na przedłużeniu ramion V-N-O-B, legenda
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 17.7 mm, 1.11 g, lekko gięty, patyna
Literatura: Ilisch I 1.9.1

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 174

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  440 zł
4)  300 zł
5)  250 zł
6)  150 zł