Niderlandy, denar, 1014–1024

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niderlandy, denar, 1014–1024

Niderlandy, denar, 1014–1024

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 20:12:40
348093
Opis: Niderlandy - Deventer - Henryk II (1002–1024), denar, 1014–1024, Deventer, Aw: Popiersie w lewo, z bujną fryzurą, HIIN…, Rw: Krzyż, w kątach po pierścieniu, na przedłużeniu ramion B-O-N-V, legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.1 mm, 0.90 g, patyna
Literatura: Ilisch I 1.9, Dbg. 564

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 178

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  500 zł
4)  460 zł
5)  220 zł
6)  210 zł