Czechy, denar, po 1085

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Czechy, denar, po 1085

Czechy, denar, po 1085

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 20:12:00
348090
Opis: Czechy - Wratysław II (1061–1092), denar, po 1085, Praga, Aw: Popiersie władcy w prawo, S WRATIZLV, Rw: Dłoń wskazująca na proporzec, z prawej stylizowany budynek, S WENCEZLV
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.1 mm, 0.58 g, patyna
Literatura: Frynas B.10.9, Šmerda 165

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 187

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  320 zł
4)  300 zł
5)  270 zł
6)  270 zł
7)  200 zł
8)  165 zł
9)  155 zł