Austria, fenig jednostronny, od 1388

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 20:11:00
348139
Opis: Austria - Albrecht III (1365–1395), fenig jednostronny, od 1388, Wiedeń, W trzech łukach tarcza herbowa, wokół niej AL - B - T, w zewnętrznych kątach gwiazdy
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.8 mm, 0.53 g, patyna
Literatura: CNA Fa2

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 70

1)  48 zł