Cesarstwo Rzymskie, denar, 210–213

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 20:08:20
348125
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Karakalla (198–217), denar, 210–213, Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, ANTONINVS PIVS AVG BRIT; Rw: Providentia stojąca w lewo, trzymająca berło oraz różdżkę nad globem, PROVIDENTIAE DEORVM
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.32 g, patyna
Literatura: RIC 227, C. 529

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 159

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  80 zł