Polska, półtorak, 1625

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, półtorak, 1625

Polska, półtorak, 1625

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 20:30:00
344955
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, półtorak, 1625, Bydgoszcz, wariant z herbem Sas w okrągłej tarczy
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Górecki B.25.2.a1/VI.1B (2505) (F0)

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 131

1)  50 zł
2)  50 zł
3)  44 zł
4)  30 zł
5)  26 zł
6)  24 zł