Zakończenie: 09-06-2022 20:00 ÷ 22:31
Niemcy, medal na pamiątkę ukończenia budowy budynku Reichstagu, 1894
346731
sygnowany W.M. na awersie; Aw: Orzeł, ERBAUT UNTER WILHEL... | I/II |
80 zł szac. 120 zł 101 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, Jan Paweł II w Sosnowcu, 1999
345178
Aw: Popiersie błogosławiącego papieża na wprost, w tle wi... | I/II |
80 zł szac. 60 zł 60 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Sąd Okręgowy w Warszawie, 2000
344813
Aw: Fragment ciała Syreny, z prawej SĄD § / OKRĘGOWY / W ... | I/I- |
80 zł szac. 40 zł 59 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Straconym i Zamęczonym, 2001
344817
Aw: Studnia przykryta drewnianą kratą, na której krzyż, n... | I/I- |
80 zł szac. 40 zł 71 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 10 lat Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, 2005
344824
Aw: BANKOWY / FUNDUSZ / GWARANCYJNY, niżej 10 / LAT na tl... | I |
80 zł szac. 40 zł 62 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, medal z Karolem Fryderykiem Gauss - wybitnym matematykiem, fizykiem itd.., 1855
346745
Aw: Głowa Karola Fryderyka w prawo, legenda NAT. MDCCLXXV... | III/IV |
70 zł szac. 100 zł 163 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, XXV lat pontyfikatu, Krajowa Wystawa Filatelistyczna, 2003
345212
Aw: Popiersie papieża, lekko w prawo, z prawej Świątynia ... | I |
65 zł szac. 40 zł 66 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 1.000 lat zjazdu w Gnieźnie, 2000
344816
Aw: Półpostać Bolesława Chrobrego lekko w prawo, na środk... | I |
65 zł szac. 30 zł 86 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Niderlandy, token religijny "Boży pieniądz" z roku 1958 w kształcie jedenastokąta
346920
Aw: Krzyż z drutu kolczastego, legenda WIE U VERVOLGT VER... | II/II+ |
60 zł szac. 50 zł 135 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Jan Paweł II w sejmie i senacie, 1999
345194
Aw: Popiersie Jana Pawła II, Jan Paweł pp II, Rw: Budynek... | I |
60 zł szac. 60 zł 60 wyświetleń |
7 | zakończona |