Polska, XXV lat pontyfikatu, Krajowa Wystawa Filatelistyczna, 2003

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 22:10:20
345212
Opis: Polska - III RP po 1989, XXV lat pontyfikatu, Krajowa Wystawa Filatelistyczna, 2003, Warszawa, Aw: Popiersie papieża, lekko w prawo, z prawej Świątynia Opatrzności Bożej, pod nią K.W.F.XXV LAT / PONTYFIKATU / PAPIEŻA / JANA / PAWŁA II, Rw: Herb papieski, z boków znak Polskiego Związku Filatelistycznego i Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki, KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA - OKRĘG WARSZAWSKI PZF / MAZOWIECKIE CENTRUM KILTURY I SZTUKI, medal projektu Danuty Roszkiewicz
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 69.9 mm, 140.69 g
Literatura: Grabowski 1037, Nestorowicz 1203

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 67

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  60 zł
4)  42 zł
5)  30 zł
6)  26 zł
7)  24 zł