Niemcy, medal na pamiątkę ukończenia budowy budynku Reichstagu, 1894

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 22:06:40
346731
Opis: Niemcy - Wilhelm II (1888–1918), medal na pamiątkę ukończenia budowy budynku Reichstagu, 1894, sygnowany W.M. na awersie; Aw: Orzeł, ERBAUT UNTER WILHELM I FRIEDRICH III WILHELM II, Rw: Widok budynku Reichstagu, DAS REICHSTAGSGEBÄUDE IN BERLIN /SEID EINIG, EINIG, EINIG / GRUNGSTEINLEGUNG 1884 / EINWEIHUNG 1894
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 17.89 g, przetarte

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 99

1)  80 zł
2)  75 zł