Niemcy, medal z Karolem Fryderykiem Gauss - wybitnym matematykiem, fizykiem itd.., 1855

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 22:07:00
346745
Opis: Niemcy - XIX wiek, medal z Karolem Fryderykiem Gauss - wybitnym matematykiem, fizykiem itd.., 1855, Aw: Głowa Karola Fryderyka w prawo, legenda NAT. MDCCLXXVII APR. XXX OB. MDCCCLV FEB. XXIII, Rw: We wieńcu GEORGIVS V REX HANNOVERAE MATHEMATICORVM PRINCIPI, wokoło ACADEMIAE SVAE GEORGIAE AVGVSTAE DECORI AETERNO, medal sygnowany "Brehmer F"
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz 66.0 mm, 179.05 g, u góry wydrążona dziurka, medal cyzelowany

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 162

1)  70 zł
2)  65 zł