Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Rozpoczęcie: 16-05-2022 18:00
Zakończenie: 26-05-2022 20:00 ÷ 22:20
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, 20 złotych, 2009
Polska, 20 złotych, 2009
341551
65. rocznica likwidacji Getta w Łodzi
I

95 zł

szac. 100 zł

58 wyświetleń

4 zakończona
Śląsk, 3 krajcary, 1753 B
Śląsk, 3 krajcary, 1753 B
346067
II/II+

95 zł

szac. 70 zł

110 wyświetleń

8 zakończona
Rosja, rubel, 1899 (Ф•З)
Rosja, rubel, 1899 (Ф•З)
346113
III-

95 zł

szac. 80 zł

65 wyświetleń

7 zakończona
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1922 D
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1922 D
345838
typ Peace
III+

95 zł

szac. 100 zł

72 wyświetleń

4 zakończona
Rosja, medalik religijny
Rosja, medalik religijny
345942
Półpostać św. Mikołaja na wprost, na dole punce srebra, n...
II

95 zł

szac. 30 zł

123 wyświetleń

4 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI–V w. pne
Grecja i posthellenistyczne, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI–V w. pne
345862
na jednym z brązów litery OY
III/III-

90 zł

szac. 100 zł

83 wyświetleń

5 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, follis, 312
Cesarstwo Rzymskie, follis, 312
345886
Aw: Popiersie cesarza w prawo, MAXIMINVS P F AVG; Rw: Jow...
III+

90 zł

szac. 60 zł

96 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 10 złotych, 1932
Polska, 10 złotych, 1932
346006
głowa kobiety w czepcu, znak mennicy pod szponem Orła
III+

90 zł

szac. 80 zł

54 wyświetleń

3 zakończona
Polska, 10 złotych, 1935
Polska, 10 złotych, 1935
345988
Józef Piłsudski
III+

90 zł

szac. 80 zł

49 wyświetleń

3 zakończona
Polska, 5 złotych, 1933
Polska, 5 złotych, 1933
345768
głowa kobiety w czepcu
II+

90 zł

szac. 70 zł

142 wyświetleń

7 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 10%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.