Cesarstwo Rzymskie, follis, 312

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 20:25:20
345886
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksymin II Daja (305–313), follis, 312, Thessaloniki, Aw: Popiersie cesarza w prawo, MAXIMINVS P F AVG; Rw: Jowisz stojący w lewo, trzymający Wiktorię na globie oraz berło, w polu orzeł trzymający wieniec i B, IOVI CONSERVATORI AVGG NN
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 3.24 g, patyna
Literatura: RIC 52 var. (legenda awersu)

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 109

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  60 zł
5)  36 zł