Grecja i posthellenistyczne, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI–V w. pne
Zakończenie: 26-05-2022 20:15:00
345862
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI–V w. pne, na jednym z brązów litery OY |
Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: | brąz, 23.0 x 9.6 mm, 1.56 g oraz 21.1 x 7.3 mm, 1.48 g, razem 2 sztuki |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 91