Rosja, medalik religijny

Rosja, medalik religijny

Rosja, medalik religijny

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 21:48:20
345942
Opis: Rosja, medalik religijny, Półpostać św. Mikołaja na wprost, na dole punce srebra, na stronie odwrotnej wizerunek z Kaspierowskiej Ikony Matki Bożej
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.0 x 23.4 mm, 1.50 g, cyzelowane tło, patyna

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 123

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  22 zł
4)  18 zł