Zakończenie: 26-05-2022 20:00 ÷ 22:20
Polska, 20 złotych, 2009
341551
65. rocznica likwidacji Getta w Łodzi | I |
95 zł szac. 100 zł 66 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Śląsk, 3 krajcary, 1753 B
346067
| II/II+ |
95 zł szac. 70 zł 118 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Rosja, rubel, 1899 (Ф•З)
346113
| III- |
95 zł szac. 80 zł 77 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1922 D
345838
typ Peace | III+ |
95 zł szac. 100 zł 79 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Rosja, medalik religijny
345942
Półpostać św. Mikołaja na wprost, na dole punce srebra, n... | II |
95 zł szac. 30 zł 134 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI–V w. pne
345862
na jednym z brązów litery OY | III/III- |
90 zł szac. 100 zł 91 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, follis, 312
345886
Aw: Popiersie cesarza w prawo, MAXIMINVS P F AVG; Rw: Jow... | III+ |
90 zł szac. 60 zł 108 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1932
346006
głowa kobiety w czepcu, znak mennicy pod szponem Orła | III+ |
90 zł szac. 80 zł 63 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1935
345988
Józef Piłsudski | III+ |
90 zł szac. 80 zł 60 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 5 złotych, 1933
345768
głowa kobiety w czepcu | II+ |
90 zł szac. 70 zł 151 wyświetleń |
7 | zakończona |