Zakończenie: 12-05-2022 20:00 ÷ 22:07
Polska, medal z serii królewskiej chełmskiego oddziału PTTK – Stanisław August Poniatowski, 1987
344735
Aw: Popiersie Stanisława Augusta w prawo, z lewej sygnatu... | I |
20 zł szac. 30 zł 52 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, Medal pamiątkowy
344837
Aw: Matka Boska Częstochowska, Rw: Widok klasztoru na Jas... | I/I- |
20 zł szac. 30 zł 41 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej chełmskiego oddziału PTTK – Mieszko I, 1985
344721
Aw: Popiersie Mieszka lekko w lewo, MIESZKO I + 960 - 992... | I/I- |
24 zł szac. 40 zł 42 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej chełmskiego oddziału PTTK – Kazimierz Wielki, 1985
344733
Aw: Popiersie Kazimierza Wielkiego, z prawej sygnatura JJ... | I |
24 zł szac. 30 zł 135 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 150. rocznica śmieci Tadeusza Kościuszki, 1967
344806
Aw: Popierskie w lewo, ZA / NA- / SZĄ i / WA- / SZĄ / WOL... | I/I- |
26 zł szac. 40 zł 62 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, Sąd Okręgowy w Warszawie, 2000
344812
Aw: Fragment ciała Syreny, z prawej SĄD § / OKRĘGOWY / W ... | I- |
38 zł szac. 40 zł 62 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, Kardynał Stefan Wyszyński (półprodukt), 2001
344821
medal w kształcie otwartej księgi, na okładce której kont... | I |
75 zł szac. 60 zł 112 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 100 lat rafinerii w Trzebinii, 1995
345104
Aw: Schematyczny orzeł w lewo, niżej punca srebra, Rw: Lo... | I |
80 zł szac. 60 zł 73 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Prawosławna Diecezja Białostocko-Gdańska
344831
Aw: Krzyż, po bokach IC - XC / NI - KA, PRAWOSŁAWNA DIECE... | I |
105 zł szac. 40 zł 117 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 1.000 lat zjazdu w Gnieźnie, 2000
344815
Aw: Półpostać Bolesława Chrobrego lekko w prawo, na środk... | I/I- |
115 zł szac. 40 zł 133 wyświetleń |
8 | zakończona |